Menu
Your Cart

Teslimat Bilgisi

Merhabalar;


Yurtiçi (Türkiye Cumhuriyeti İçi) adreslerine teslim edilmek üzere hafta içi 17:00 ye kadar, Cumartesi günleri saat 12:00 ye kadar oluşturulan siparişleriniz aynı gün Aras Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Gönderilerilerinizi https://www.uciko.com/index.php?route=teknokargo/teknokargo sipariş takip linkimizden sipariş numaranız ve e-mail adresiniz ile online takip edebilirsiniz. Aynı zamanda e-mail adresinize otomatik gönderilen bilgi mesajları ile de sürekli takip edebilirsiniz. Yurtiçi gönderiler mesafeye bağlı olarak ortalama 1-3 iş günü içinde adresinize gelmektedir. Gönderinizin problemsiz olarak adresinizde tarafınızda tesliminin sağlanabilmesi açısından adresinize gelen bilgilendirme maillerini takip etmenizi öneririz. Otomatik maillerimizin mailinizde spam kutusuna düşmediğini kontrol etmeyi unutmayınız.


Yurtdışı (Türkiye Cumhuriyeti Dışı) adreslerine teslim edilmek üzere hafta içi saat 14:00 e kadar oluşturulan siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Yurtdışı gönderimlerimiz PTT Kargo ile gönderilmekte olup yurtdışına çıktıktan sonra bulunduğunuz ülkenin PTT nin anlaşmalı olduğu kargo firması aracılığı ile tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bulunduğunuz ülkeye göre kaç günde siparişinizin elinize ulaşacağını +905325926086 numaralı whastapp destek hattımız üzerinden teyit edebilrisiniz. Sistemimiz otomatik olarak karayolu kargo fiyatlandırmasına göre hesaplama yapmaktadır. Daha kısa sürede siparişinizin elinize ulaşmasını istiyorsanız sipariş oluşturmadan önce +905325926086 numaralı whatsapp destek hattımıza bilgi vermenizi ve kargo hesaplamasının yapılmasını talep edebilirsiniz. Arkadaşlarımız gerekli düzenlemelerin yapılarak siparişinizin en kısa sürede tarafınıza ulaştırılması için gerekli hesaplamaları yaparak tarafınızla bu bilgiyi paylaşacaktır. 


Tahmini süreler içinde tarafınıza ulaşmayan gönderiler için +905325926086 numaralı whatsapp destek hattımız üzerinden iletişime geçerek bilgi verilmesini rica ederiz. Öngörülmeyen problemlerin (Ürünün gümrükte takılması, kargo aracının devrilmesi vb.) tespiti ve çözümü için arkadaşlarımız gerekli çalışmayı başlatarak tarafınızla bilgi paylaşacaklardır. 


Keyifli alışverişler dileriz.