Menu
Your Cart

Cayma ve İade Şartları

Yurtiçi (Türkiye Cumhuriyeti İçi) Alışverişlerinizde satın almış olduğunuz ürünler için yürürlükte olan 6502 sayılı kanun hükümleri gereği 14 gün içinde alışverişinizden vazgeçerek almış olduğunuz ürünü Aras Kargo ile Vural Cad. No:12 Sürmene/TRABZON adresine göndermiş olduğunuz, ambalajı bozulmamış, zarar görmemiş, ürün içeriği eksiksiz olarak, fatura ve -varsa- her türlü ek belgesi ile geri gelen ürünlerde tüm ödemeniz kesintisiz olarak tarafınıza aynı iş günü içinde yapılmaktadır.


Yurtdışı (Türkiye Cumhuriyeti Dışı) alışverişlerinizde satın almış olduğunuz ürünler için 14 gün içinde alışverişinizden vazgeçmeniz durumunda ürünün tarafımıza geri gönderilmesi için geri kargo bedeli müşterilerimize aittir. Ürünün özelliğine ve bulunulan ülkeye göre geri gönderim adresi tarafınızla +905325926086 numaralı whatsapp destek hattımız veya e-mail yolu ile bildirilecektir. Ürünün tarafımıza ambalajı bozulmamış, zarar görmemiş, ürün içeriği eksiksiz olarak, fatura ve -varsa- her türlü ek belgesi ile geri gelmesini müteakip yanlızca ürün bedeli eksiksiz olarak aynı gün içinde iade edilmektedir.


6502 sayılı kanun gereği cayma hakkı kullanılamayak ürünler (ten ile temas eden iç çamaşırı grubu ürünler) için cayma ve iade hakkı yoktur.